Udogodniania

 

W pełni wyposażone pokoje
W pełni wyposażone pokoje

 

 

     Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, suszarkę do włosów, telewizor, lodówkę, stolik wraz z fotelami, czajnik oraz niezbędne naczynia, balkon, szafę, sprzęt plażowy (parawan, koc, leżak) oraz dostęp do Internetu (Internet Bezprzewodowy).

Aneks kuchenny
Aneks kuchenny

 

    Do dyspozycji gości jest również aneks kuchenny na piętrze wyposażony w naczynia kuchenne, kuchenkę mikrofalową oraz kuchenkę gazową, w którym bez problemu można przygotować niewielki posiłek (śniadanie lub kolację), bez możliwości gotowania obiadów.


     Na parterze jest  przeznaczone miejsce na wózki dziecięce oraz rowery.

 

 

Miejsce zabaw dla dzieci
Miejsce zabaw dla dzieci

 

   

  W razie gorszej pogody dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy kącik do zabawy z różnego rodzaju zabawkami, książkami oraz grami gdzie pod okiem rodzica dziecku przyjemnie minie czas.

Plac zabaw
Plac zabaw

 

    Przed obiektem znajduje się duży ogród, na którym mieści się plac zabaw dla dzieci, huśtawki, zjeżdżalnia, bujaki oraz ogólnodostępna altanka, dużo zieleni i miejsca do zabawy, goście mogą również korzystać z przeznaczonych grilli, a także ławek na całym ośrodku.

 

 

 

       Na terenie znajdują się 3 miejsca parkingowe, ale bez problemu można zaparkować auto przed posesją na dużym parkingu.

 

      W pobliżu ośrodka (150 m) znajduje się duży kompleks sportowy, w którym mieści się boisko do koszykówki, tenisa, badmintona, mini golf, siłownia oraz scena artystyczna, na której podczas wakacji organizowane są liczne imprezy okolicznościowe.