Pokoje


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pokój 3-osobowy 40-70 zł / osobę
Pokój nr 1
Pokój nr 1

Duży, przestronny pokój po powierzchni ok. 18 m2, idealny dla 3 osób dorosłych lub małżeństwa z dzieckiem bądź dwojgiem dzieci. Usytuowany jest od strony zachodniej na parterze. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie oraz  wersalka, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia,  szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada również łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon z bespośrednim wyjściem do ogrodu.

Pokój 2-osobowy lub 3-osobowy 40-80 zł / osobę
Pokój nr 2
Pokój nr 2

Wygodny 2- lub 3-osobowy pokój o powierzchni ok. 16 m2, usytuowany w zachodniej części budynku na parterze. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie i tapczan jednoosobowy, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.

Pokój 2-osobowy lub 3-osobowy 40-80 zł / osobę
Pokój nr 3
Pokój nr 3

Komfortowy pokój o powierzchni ok. 14 m2, idealny dla 2 osób dorosłych lub rodziny z dzieckiem. Usytuowany jest od strony zachodniej na parterze. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie i tapczan jednoosobowy, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.

Pokój 3-osobowy lub 4-osobowy 40-70 zł / osobę
Pokój nr 4
Pokój nr 4

Duży pokój o powierzchni ok. 22 m2, usytuowany jest na parterze od północno-wschodniej strony. Idealny dla 3 lub 4 osobowej rodziny. W pokoju znajduje się wersalka 2-osobowa i dwa tapczany jednoosobowe, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada również łazienkę z kabiną prysznicową oraz dwa balkony.

Pokój 2-osobowy lub 3-osobowy 40-80 zł / osobę
Pokój nr 5
Pokój nr 5

Wygodny 2- lub 3-osobowy pokój o powierzchni ok. 15 m2, znajdujący sie po wschodniej części pensjonatu na parterze z bezpośrednim wyjściem na plac zabaw.  W pokoju znajduje się łoże małżeńskie i tapczan jednoosobowy, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon.

Pokój 4-osobowy 40-65 zł / osobę
Pokój nr 6
Pokój nr 6

Duży, komfortowy pokój po powierzchni ok. 20 m2. Usytuowany jest od strony wschodniej na piętrze. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie i dwa tapczany jednoosobowe, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon z widokiem na plac zabaw.

Pokój 4-osobowy 40-65 zł / osobę
Pokój nr 7
Pokój nr 7

Duży, wygodny 4-osobowy pokój o powierzchni ok. 20 m2. Usytuowany jest od strony południowo-wschodniej na piętrze. W pokoju znajduje się łoe małeńskie oraz w dwa tapczany jednoosobowe, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon z widokiem na plac zabaw.

STUDIO, Pokój 4-osobowy 40-65 zł / osobę
Pokój nr 8
Pokój nr 8

Duży 4-osobowy pokój typu Studio o powierzchni ok. 22 m2. Usytuowany jest od strony południowo-zachodniej na piętrze.  

W pierwszym pokoju znajduje się kanapa 2-osobowa (140 cm) oraz w drugim pokoju tapczan jednoosobowy i wersalka, pościel i koce.W pierwszym pokoju jest ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz dwa balkony.

Pokój 2-osobowy 40-80 zł / osobę
Pokój nr 9
Pokój nr 9

Komfortowy pokój o powierzchni ok. 13 m2, idealny dla 2 osób dorosłych lub rodziny z dzieckiem. Usytuowany jest od strony zachodniej na piętrze. W pokoju znajduje się wersalka 2-osobowa i tapczan jednoosobowy, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon.

Pokój 2-osobowy lub 3-osobowy 40-80 zł / osobę
Pokój nr 10
Pokój nr 10

Wygodny 2- lub 3-osobowy pokój o powierzchni ok. 15 m2, usytuowany od zachodniej części na piętrze. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie i tapczan jednoosobowy, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon.

Pokój 2-osobowy lub 3-osobowy 40-80 zł / osobę
Pokój nr 11
Pokój nr 11

Wygodny 2- lub 3-osobowy pokój o powierzchni ok. 16 m2, usytuowany od zachodniej strony na piętrze. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie i tapczan jednoosobowy, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon.

Pokój 2-osobowy lub 3-osobowy 40-80 zł / osobę
Pokój nr 12
Pokój nr 12

Wygodny 2- lub 3-osobowy pokój o powierzchni ok. 17 m2, usytuowany od zachodniej części na piętrze. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie i tapczan jednoosobowy, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon.

Pokój 2-osobowy 40-80 zł / osobę
Pokój nr 14
Pokój nr 14

Komfortowy pokój o powierzchni ok. 15 m2, znajdujący się po zachodniej części na piętrze. W pokoju znajduje się wersalka 2-osobowa i tapczan jednoosobowy, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon.

Pokój 4-osobowy 40-65 zł / osobę
Pokój nr 15
Pokój nr 15

Przestronny pokój po powierzchni ok. 23 m2, idealny dla 4 osobowej rodziny. Usytuowany jest od strony wschodniej na piętrze. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie i dwa tapczany jednoosobowe, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada również łazienkę z kabiną prysznicową oraz dwa balkony.

Pokój 2-osobowy lub 3-osobowy 40-80 zł / osobę
Pokój nr 16
Pokój nr 16

Komfortowy pokój po powierzchni ok. 16 m2, idealny dla 2 osób dorosłych lub rodziny z dzieckiem. Usytuowany jest od strony wschodniej na piętrze. W pokoju znajduje się łoże małżeńskie i tapczan jednoosobowy, pościel i koce, ława, fotele, telewizor, lampka nocna, czajnik, lodówka, niezbędne naczynia, szafa, sprzęt plażowy (koc, parawan, leżak). Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon z widokiem na plac zabaw.